“Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie, które pozwala czuć się naszym klientom bezpiecznie na każdym etapie zakupu lub wynajmu nieruchomości zagranicą”

 

MD Properties to grupa profesjonalistów z kilku krajów, która za cel obrała stworzenie firmy, która zapewni najwyższy możliwy poziom usług klientom z regionu Europy Środkowo – Wschodniej, którzy zainteresowani są nabyciem lub wynajmem domu poza granicami swoich państw. Naszym celem jest umożliwienie dostępu do najlepszych nieruchomości głównie w krajach południowej Europy na rynku pierwotnym i wtórnym, a także zapewnienie kompleksowej obsługi związanej z wynajmem nieruchomości. Cechuje nas elastyczność w działaniu. W naszym szerokim portfolio znajdą Państwo szereg nieruchomości w różnych specyfikacjach i zakresie cen. Jeśli istnieje taka potrzeba jesteśmy w stanie znaleźć dla państwa idealną działkę i przeprowadzić przez proces budowy domu. Chcemy konkurować nie tylko jakością, ale i ceną. Nasza prowizja zawsze pochodzi od sprzedającego i jest jawna.

Co wyróżnia nas od innych?

Zadowolenie naszych klientów to podstawa, dlatego dbamy nie tylko o to aby proces zakupu przebiegał w profesjonalnej i bezproblemowej atmosferze, ale także o to aby poszukiwanie wymarzonego domu było okazją do dogłębnego poznania kraju, w którym on się znajduje. W MD Properties wierzymy w to, że sprzedajemy nie tylko cztery kąty, ale także określony i pożądany przez Was styl życia. Jako ludzie, którzy żyli i żyją w wielu europejskich krajach i mają rozległe doświadczenie na tamtejszych rynkach nieruchomości możemy przekazać naszym klientom wiele formalnych, ale i praktycznych wskazówek, które przyczynią się do najlepszych możliwych wyborów z ich strony. Z całą stanowczością możemy powiedzieć, że dogłębnie znamy każdy rynek,  który jest dostępny w naszym portfolio i potrafimy w obiektywny sposób doradzić Wam, gdzie w danym momencie zakup będzie najbardziej korzystny z Waszego, indywidualnego punktu widzenia.  Bardzo cenimy sobie prywatność, poufność i bezpieczeństwo naszych klientów w wielu aspektach. Nasi pracownicy i zagraniczni partnerzy zobowiązani są do przestrzegania ściśle określonych zasad w tej kwestii.

Przyjacielska i bezstresowa atmosfera

Nasze sprawdzone procedury, ale także ciepłe i przyjacielskie podeście do klienta zapewniają bezstresową atmosferę w każdej transakcji. Nasi klienci mogą na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy. Z cierpliwością i troską odpowiemy na każde Wasze pytanie. Nasi partnerzy i prawnicy zagranicą w pełni wpasowują się w filozofię firmy rozumiejąc, że nowe doświadczenie dla naszych klientów, jakim jest zakup nieruchomości w ich kraju, wymaga indywidualnego podejścia.

Doświadczenie i kwalifikacje

Za naszych polskich klientów odpowiada Marek Dzikowicz, który jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także Uniwersytetu w Padwie we Włoszech. Posiada rozległe doświadczenie zawodowe w zakresie ubezpieczeń i nieruchomości.  4 lata przed założeniem MD Properties pracował w Chinach, jako Business Development Manager (Portugalia, Hiszpania, Grecja, Cypr, Malta, Włochy, Francja, Andora), budując portfolio nieruchomości oraz nadzorując inwestycje dla jednej z największych chińskich firm pośredniczących w handlu nieruchomościami (DELSK Business Co., Ltd). Rozległe kontakty we wspomnianych krajach pozwalają mu przygotować najlepszą ofertę dla polskich klientów MD Properties.