Pragniemy możliwie ułatwić Państwu proces zakupu domu za granicą, dlatego przygotowaliśmy proste kompendium, które zawiera w sobie najbardziej potrzebne informacje mające służyć Państwu jako podstawa w całym procesie. Oczywiście w przypadku konkretnych pytań z ogromną chęcią odpowiemy na każde z nich. Zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę na górze strony. Nasze dane kontaktowe mogą Państwo również znaleźć w stopce.

Jak kupić nieruchomość z MD Properties?

- Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, e-mail lub telefonu

- Wyślemy Ci prostą ankietę dotyczącą twoich potrzeb

- Niezobowiązująco spotkamy się, aby Ci doradzić, bądź wyślemy Ci klika opcji spełniających twoje oczekiwania

- Zorganizujemy wizytę w wybranym kraju, abyś miał szansę przekonać się na własne oczy, czy wybrane możliwości Ci odpowiadają

- Pomożemy Ci w negocjacjach z właścicielem lub deweloperem - my zawsze pracujemy tylko i wyłącznie dla swoich klientów

- Jeśli zdecydujesz się na zakup, za kwotę rezerwacji wynoszącą 3000 - 5000 Euro zabezpieczymy twój wymarzony dom i zajmiemy się dopełnieniem wszelkich formalności, z kredytem hipotecznym i kontem bankowym włącznie. Kwota rezerwacji jest zazwyczaj zwracana, gdy kredyt nie zostaje przyznany.

- Po raz kolejny sprawdzimy stan prawny nieruchomości, tak żebyś nie miał żadnych wątpliwości, co do bezpieczeństwa transakcji.

- Dokończymy proces przeniesienia własności na Ciebie za pomocą upoważnienia danego prawnikowi lub podczas twojej następnej wizyty w wybranym kraju. Gwarantujemy, że formalności z Twoim udziałem ograniczymy do niezbędnego minimum, z racji tego, że niezwykle cenimy czas i nerwy swoich klientów

- Pomożemy Ci w podłączeniu mediów i ustanowieniu zleceń stałych w płatnościach za nie.

- Gdybyś potrzebował naszej pomocy po zakupie, zawsze odbierzemy telefon.